.

.

Празен Ѕид Сидро, 2 3/4 во L, PK50

Празен Ѕид Сидро, 2 3/4 во L, PK50

DEN 1168.80

Износот
Залиха

Цена За : Секоја Завртка Тип : Филипс Водител На Завртка Тема Кол. : M6 Крајна Напнатост во 4000 PSI Бетон (Lb.) : 117 Сидро Големина : 1/4" x 3 Сидро Должина : 3 Големина : 1/4" x 3 Тема Големина : M6 (1/4-20) Точка : Шупливи-Ѕидот Сидро Материјал : Јаглероден Челик Сидро Материјал : Јаглероден Челик со Дебелина на Ѕид : 0.066 Ѕид Сидро Стил : Ракав Завртка Големина : M5 Пакет Количина : 50. Тип : Дупчиња Крајна Напнатост (Кг.) : 117 Ѕид Сидро Тип : Шупливи Ѕид Сидро Вежба Големина : 5/8 Земја на Потекло (предмет на промена) : Повеќе. 'Wallboard заштита дизајниран за base се обично направени од пластика и лесно може да се зезнав во површината.Погледнете го карактеристики за Fabory Шупливи-Ѕидот Сидро.Материјал : Јаглероден Челик, Големина : 1/4" x 3", Нишка Големина : M6 (1/4-20).'.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи