.

.

SMK30W 30мм Слајд Буш Bushings Движење Линеарни Лагери

SMK30W 30мм Слајд Буш Bushings Движење Линеарни Лагери

DEN 5446.80

Износот
Залиха

Предмет : SMK30 W Имајќи.Тип : Линеарен Слајд Буш.Retainer Материјали : Челик.Имајќи Внатрешен Дијаметар : 30мм.Количина : Едно Лого.SMK30 W Плоштадот Страната Двојно широк Слајд Буш Направени во Јапонија : NB Линеарни Системи Nippon Имајќи Линеарни Системи SMK30 W Плоштадот Двојно широк Линеарна Слајд Буш, На retainer материјал е од челик, серија главно се користи во САД, NB бренд (Nippon Имајќи Линеарни Системи), Направен во Јапонија.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи