.

.

Индустриски Ѕид-монтирани Чаша Вино Багажник, Ковано Железо Гроздобер Stemware Носителот, Вино Решетката Организација Складирање Рек Екранот Стојат, Црна, Бронза

Индустриски Ѕид-монтирани Чаша Вино Багажник, Ковано Железо Гроздобер Stemware Носителот, Вино Решетката Организација Складирање

DEN 1749.60

Износот
Залиха

Ѕид-монтирани stemware носителот, ретро индустриски стил, да се зачува и да ги прикажете вашите омилени вино.Ковано железо вино багажник, убаво се обесени во вашиот дом, кујна, ресторан, студија, бар или винарска визба.Да зачувате простор, постои полица на врвот на екранот на вашиот вино, и постојат неколку места подолу, за да се откажам вино стакло наопаку да се задржи на вино стакло се исуши и нема прашина.Шише вино и вино стакло носители се совршен додаток на вашата кујна или јадење област, и да се обезбеди ретро индустриски луксузни погледне во умерени цени.На вино решетката е опремен со пред-drilled дупки, само да го инсталирате виси вино решетката на ѕидот лесно.Се препорачува goblet, 2.5 cm<дното на чашата<9cm Ретро ковано железо Црна, бронза Ѕид 3 реда, 30cm должина, ширина 25cm, може да се одржи 9 очила 6 реда, должина 60см, ширина 25cm, може да се одржи 18 очила 9 редови, должина 80см, ширина 25cm, може да се одржи 27 очила 10 редови, 100cm должина, ширина 25cm, може да се одржи од 30 очила 12 редови, должина 120cm, ширина 25cm, може да се одржи 36 очила пакување листа 1 × вино стакло носителот Без шише вино и чаша ▶ Поради прирачник за мерење на големината, големина има мала грешка, јасно разбирање ▶ екранот и светлината се различни, и бојата е бојата разликата ▶ ве Молиме кликнете на продавницата за да дознаете повеќе стилови на домот и декорација додатоци.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи