.

.

Круна Трска CD0035DB Издржлив Индустриски Одделение Палубата Плоча 9/16 Дебела Анти-Замор Мат Винил, Дијамант Шема, се Лизга-Отпорни, 36 X 60, 3' X 5', Црна

Круна Трска CD0035DB Издржлив Индустриски Одделение Палубата Плоча 9/16 Дебела Анти-Замор Мат Винил, Дијамант Шема, се

DEN 0.00

Износот
Залиха

Се продаваат како 1 Секој.Помага во намалување на ризикот од паѓање.Издржливи, се лизга отпорни на површината со дијамант шема текстура.Индустриски одделение пена поддршка фузиран кон врвот површината обезбедува удобност.Отпорни на повеќето заеднички течности и хемикалии.Направи безбедност и удобност на стандардна пракса на вашето работно место.Овие душеци функција издржливи, се лизга отпорни на површината со дијамант шема текстура за да помогне да се намали ризикот од паѓање.Индустриски одделение ПВЦ пена поддршка фузиран кон врвот површината обезбедува удобност.Отпорни на повеќето заеднички течности и хемикалии.Beveled рабовите помогне во зголемување на безбедноста од страна на намалување на ризикот од вкусовите.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи