.

.

MOHERO Алуминиум &Карбонски Влакна Вратило Вози 1/10 РК Туринг Автомобили Шасија Рамка Тело Комплет со 4 Тркала за TT01 TT01E

MOHERO Алуминиум &Карбонски Влакна Вратило Вози 1/10 РК Туринг Автомобили Шасија Рамка Тело Комплет со 4 Тркала за TT01

DEN 432.00

Износот
Залиха

Материјал : CNC Алуминиум & Карбонски Влакна.Црна јаглерод влакна шасија, Сина Алуминиумски делови.Вкупна Должина : 400mm/15.7 инч.Ширина : 150mm/5.9 инчи.Тркала база : 257mm/10inch.Едноставен за инсталација и употреба : Тоа е речиси собрани заврши верзија, вие само треба да ја инсталирате на батеријата и електронски додатоци за да ја стартувате.Погоден за TT01 TT01 E.Answer : ___________________________ NOTE : Ова не е оригинална Tamiya производ, и тоа е само едно полнење, без какви било електронски уред.MOHERO Алуминиум&Карбонски Влакна Вратило Вози 1/10 РК Туринг Автомобили Шасија Рамка Тело Комплет со 4 Тркала за TT01 TT01 ESpecifications : Материјал : CNC Алуминиум & Карбонски Влакна.Црна јаглерод влакна шасија, Сина Алуминиумски делови.Вкупна должина : 400mm/15.7 инчен Ширина : 150mm/5.9 инчен Тркала база : 257mm/10inch Црна карбонски влакна шасија Четири компјутери челик метал вози вратило Целосна рамка инсталирате bearing5, ЦПУ метал моторни седиште Метал пренос случај седиште Доаѓаат со 4pcs на тркала Погоден за TT01 TT01 E Тоа е речиси собрани заврши верзија, вие само треба да ја инсталирате на батеријата и електронски додатоци за да ја стартувате.Пакетот вклучува : 1 x TT01 туринг сет за во автомобил answer : ___________________________ NOTE : ова не е оригинална Tamiya производ, и тоа е само едно полнење, без какви било електронски уред.Потребните Предмети (не вклучувајќи) : R/C Единица : 2or3 канал R/C радио систем на Батеријата : 2 S lipo или 6 - клетки Ni MH/Ni Cd Брзина контролер и Моторни Тело школка.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи