.

.

Robern MC1640D825LE2 Кабината,М Ser,16X40,D8,Slvr Scrn,Lh,Е2

Robern MC1640D825LE2 Кабината,М Ser,16X40,D8,Slvr Scrn,Lh,Е2

DEN 2856.00

Износот
Залиха

15 1/4"W x 39 3/8"H x 8"D. Стил : Модерна/Современиот - Планината Тип : Вдлабнати, Површински Облик : Правоаголни - Висина : 39 3/8 во.Ширина : 15 1/4 во - Длабочината на : 8 во Внатрешноста Огледало : Yes - Број на Полици : 4 - Врамени или Frameless : Врамени -.М Серија.М Серија модуларен cabinetry може да се ganged, се рангирани или стојат сами да креирате кориснички стил простор.Надградба опции вклучуваат програмабилни ноќ светлина, огледало defogger и внатрешни работи електрични и USB приклучок.Карактеристики вклучуваат : .

Декларираните карактеристики

Поврзани производи