.

.

Дамаск Челик Сопствен Рачно Изработени 15 Маслиново Дрво Се Справи Со Лов Боуви Нож Со Кожа Обвивка

Дамаск Челик Сопствен Рачно Изработени 15 Маслиново Дрво Се Справи Со Лов Боуви Нож Со Кожа Обвивка

DEN 0.00

Износот
Залиха

Дамаск Челик Сопствен Рачно Изработени 15" Маслиново Дрво Се Справи Со Лов Боуви Нож Со Кожа Обвивка.Дамаск Челик Лов Боуви Нож.Тактички Боуви Опстанок Ловечки Нож.Лов Боуви Нож со Слободни Обвивка. 15.00 ИНЧИ СОПСТВЕН РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ ДАМАСК ЧЕЛИК БОУВИ НОЖ.ТУКА ИМАМЕ СОПСТВЕН РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ ДАМАСК ЧЕЛИК БОУВИ СО ПОИНАКВА ФОРМА.НАД СИТЕ ДОЛЖИНА Е 15.00 ИНЧИ НОЖ ДОЛЖИНА Е 10.00 ИНЧИ И СЕ СПРАВИ СО ДОЛЖИНА Е 05.00 ИНЧИ,ДРШКАТА Е НАПРАВЕН ОД МАСЛИНОВО ДРВО,МЕСИНГ И СРЕБРО PIP,ДРВО ДА СЕ ЗАЈАКНАТ,НОЖОТ СО ДОЖД ПАД НА МОДЕЛОТ.Сечилото е направена од 1095 / 15 N20 Легура Челици (352 Слоеви) фалсификувани со чекан за убава и прецизен модел.Дамаск Челик има висок квалитет, содржина да се даде. 15.00 ИНЧИ СОПСТВЕН РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ ДАМАСК ЧЕЛИК БОУВИ НОЖ.ТУКА ИМАМЕ СОПСТВЕН РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ ДАМАСК ЧЕЛИК БОУВИ СО ПОИНАКВА ФОРМА.НАД СИТЕ ДОЛЖИНА Е 15.00 ИНЧИ НОЖ ДОЛЖИНА Е 10.00 ИНЧИ И СЕ СПРАВИ СО ДОЛЖИНА Е 05.00 ИНЧИ,ДРШКАТА Е НАПРАВЕН ОД МАСЛИНОВО ДРВО,МЕСИНГ И СРЕБРО PIP,ДРВО ДА СЕ ЗАЈАКНАТ,НОЖОТ СО ДОЖД ПАД НА МОДЕЛОТ.Сечилото е направена од 1095 / 15 N20 Легура Челици (352 Слоеви) фалсификувани со чекан за убава и прецизен модел.Дамаск Челик има висок квалитет на содржината да даде одличен работ и остри сечење способност .Цврстина на Сечилото е HRC 57-59 .тоа е страна, наострен да остар раб .и поседува најсовремена по тешки употреба.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи