.

.

8-40Inch Мед 613 Русокоса Човечка Коса Снопови Бразилецот Тело Бран 3 Снопови 10A Одделение Необработени Богородица Долго Remy Ткаат Коса Екстензии (30 30 30, 613 русокоса-тело б?

8-40Inch Мед 613 Русокоса Човечка Коса Снопови Бразилецот Тело Бран 3 Снопови 10A Одделение Необработени Богородица

DEN 5584.56

Износот
Залиха

Губење на Материјал : русокоса 613 Бразилецот тело бран Коса Снопови, 100% Необработени Човечка Коса, Врвот Одделение 10 A Богородица Коса Снопови се Намали од Млади Девојки, Чисти и Здрави за да Направи да се Шие или Перики.Губење на Квалитетот : 100% Бразилецот тело бран Снопови, Двојно Силна Weft, Минимални Пролевање, Метежот Слободни, Густа и Здрава завршува Фронтален Двојно Weft Механизам, Без Хемиски Додатоци, Добра Губење на Еластичност.Боја на коса : русокоса 613 Боја, може да се бојадиса било која боја што у сакате. (Работеше Под Водство На Професионален Фризер).Косата се Применуваат : Човечка Коса на Телото Бран Снопови : 100g/пакет, 8-40 Инчен Достапни, Пократки од 18inch 3 Снопови се Доволно, Подолг од 18inch 4 Снопови ќе биде Подобро.Совршен за ноќта на Вештерките, Концерти, Свадби, Темата партии, Датуми подароци и секоја друга Прилика.Најбрз Испорака : 1-3 Работни Дена, 24 Часа Онлајн Професионална Услуга На Клиентите, За 30 Дена Без Причина Политика За Наплата. 8-40 Inch Мед 613 Русокоса Човечка Коса Снопови Бразилецот Тело Бран 3 Снопови 10 A Одделение 100% Необработени Богородица Долго Remy Ткаат Коса Екстензии (30 30 30, 613 русокоса-тело бран).

Декларираните карактеристики

Поврзани производи