.

.

LED Flex Неонски 24 Часа Кауција Обврзници Знак за Бизнис Прикажува | Електронска светне Знак за продажба на Мало Бизниси | 37W x 20H x 1D

LED Flex Неонски 24 Часа Кауција Обврзници Знак за Бизнис Прикажува | Електронска светне Знак за продажба на Мало Бизниси

DEN 0.00

Износот
Залиха

100% ПРЕДВОДЕНА од Flex Неонски ултра-светли технологија ви дава повеќе од светлината, додека со користење на помалку енергија; ќе трае повеќе од 10 години, со правилно користење.Лесни ПРЕДВОДЕНА од Flex Неонски Знак совршен за рекламирање или промоција на вашиот бизнис на јавноста, зголемување на прошетка во продажба веднаш со овој долготраен и сигурен екранот знак.Пријавете се монтира на акрилик јасна поддршка и доаѓа со адаптер, далечински контролер со on/off прекинувач овој знак не го користи застарена неонски осветлување; нуди дарежливи и живописни бои, нема темни дамки & доследно боја во текот на целиот јаже светлина.Ве молиме да ни ги испратите вашите сопствени телефонски број преку пораки.Карактеристики Материјал - Лесни, издржливи и долготрајни Ефект - Ултра сјајна LED Flex Неонски е видлив преку 500 метри и е во директна сончева светлина Ефективни - Минимална енергија употреба (~8x помалку од традиционалните неонски знаци) Еколошки - ""Зелени"" алтернатива на другите видови на осветлување Флексибилност - Лесен за инсталирање, се прикаже и да се преселат околу вашата продавница Безбедност - Кул на допир и безбедно да се справи со Specifications Operating напон - 110 VAC100,000 часа на работа на време (10+ години!) 10 вати енергија consumption Note ве Молиме овозможи 3 - 4 дена за производство.За внатрешна употреба.Акцентот Печатење & Знаци е тука да ВИ помогне да се создаде подобра бизнис.Од 2002 година нашата компанија е снабдување на илјадници бизниси со производите што треба.Ние се стремиме да ја испорача највисоката квалитетот на стоката, додека одржување на некои од најниски цени во индустријата.Ако не сте задоволни со вашиот начин на купувачите, ги споделите со нас и ние ќе бидеме повеќе од среќни да ви помогнеме.Нашата компанија вредности на односите со клиентите и ние ќе престане да на ништо да бидете сигурни дека секој еден е задоволен.Знаци се важен дел на доведување на нови клиенти на вашиот бизнис, започнете денес со Акцент Печатење & Знаци!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи