.

.

L-Com/Бесконечна Електроника - PR35UT568B - 3.5x19 (2U) 32 Порта Корекција Слотови Panel

L-Com/Бесконечна Електроника - PR35UT568B - 3.5x19 (2U) 32 Порта Корекција Слотови Panel

DEN 1462.80

Износот
Залиха

Прилагодено дизајн на телекомуникациски рек панел со корекција стил конектори со користење на економски пре-удар на решетката.Прилагодено дизајн на телекомуникациски рек панел со корекција стил конектори со користење на економски пре-удар рек панели.Секој панел функции пред-удирани со тупаници индустрија признати корекција отворање за инсталирање на заеднички клуч стил конектори како што се Ethernet RJ45s коаксијален, влакна и конектори.Овие 3,5-инчен рек панели даде чист професионален изглед на секоја инсталација со трајни црна прав грб заврши и филтрирани пристаништето броеви.Голем волумен цитати се достапни; Контактирајте со нас денес.Факултативна кабел за управување со заградата ПР-CMB достапни (се продава одделно) Истиот ден превозот на повеќето предмети; Цел онлајн денес.Карактеристики Факултативна кабел за управување со заградата ПР-CMB достапни (се продава одделно) Истиот ден превозот на повеќето предмети; Цел онлајн денес.Пред-удирани со тупаници рек панел за монтажа корекција стил конектори и адаптери Прикажан пристаништето броеви се поедностави кабел организација и следење на.Црна прав грб заврши за издржливост Компатибилен со сите корекција конектори и адаптери Таблите се достапни во ниту еден 1.75 12, 16 & 24 порта верзија или 3.5 32 & 48 порта верзии.Апликација на Податоци центар за управување со LAN агрегација Телеком ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Овој производ може да ве изложи на хемикалии вклучувајќи phthalates, која е позната на Државата Калифорнија да предизвикаат рак и вродени малформации или други репродуктивни штета.За повеќе информации, одете на.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи