.

.

Надгради Деца Виткање Тоалет Седиште,Големи Не се Лизга на Силиконски Влошки Патување Преносни Обновливи Тоалет Медиокритет Обука Седиште Опфаќа Облоги со торби

Надгради Деца Виткање Тоалет Седиште,Големи Не се Лизга на Силиконски Влошки Патување Преносни Обновливи Тоалет Медиокритет

DEN 0.00

Износот
Залиха

6 компјутери големи nonslip на силиконски влошки - зголемување на 6 компјутери не се лизга баласт, зголемување областа за Контакт на триење помеѓу тоалет покрие и медиокритет обука седиште, избегнување на Вашите бебиња падне во тоалет.Широко се компатибилни - тоа може да се користи за скоро секоја форма тоалет седиште.Без јаз, тоа може да остане цврст во повеќето тоалет од различни големини.Идеални за патување медиокритет седиште со торбичката за бебиња/години/деца и голем партнер за патување.Количка - склоплива дизајн Направија тоа лесно да се носат со.Без јаз, тоа може да остане цврст во повеќето тоалет од различни големини.Симпатична животно дизајн - светла боја и картон слики Деца медиокритет седиште доаѓаат со убаво пластични zip водоотпорен складирање/торбичката, Тоа е погоден за малку постарите бебе околу 3 години и до 60 кг.Лесно да се чисти.Безбедно и удобно - Ова тоалетот седиште за дете е направен од страна на не-токсични полипропилен пластика, тоа е мазна и безбеден за кожата на допир.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи