.

.

FYZBXTS V8 Живеат Звучна Картичка Интелигентна се Прилагодува Јачината на Аудио Миксер Звучна Картичка за Компјутер, КОМПЈУТЕР Живеат Звук

FYZBXTS V8 Живеат Звучна Картичка Интелигентна се Прилагодува Јачината на Аудио Миксер Звучна Картичка за Компјутер, КОМПЈУТЕР

DEN 8899.20

Износот
Залиха

Компатибилен со паметен телефон, КОМПЈУТЕР и лаптоп.Поддржува поврзување на два микрофони и две слушалка.Поддржува безжична BT функција.Поддржува оптимизирање на звукот.Поддржува главните текови во живо софтвер. 30 видови на живи звучни ефекти, 12 видови на електрична енергија звук и 12 видови на начини.Универзална функција, поддржува мулти - функција како што се пеење, во живо, снимање, музика и така натаму.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи