.

.

AFRITEE Биро Подлога Заштитник Мат - Dual Страна СТП Кожа Биро Мат Големи Mouse Pad Водоотпорен Биро Организаторите Office Home Табела Оркестарот Игри Пишување Мат Мазни (Роуз Роз

AFRITEE Биро Подлога Заштитник Мат - Dual Страна СТП Кожа Биро Мат Големи Mouse Pad Водоотпорен Биро Организаторите Office

DEN 0.00

Износот
Залиха

????ПРЕМИУМ КОЖА БИРО ЗАШТИТНИК : се Направени од издржлив СТП кожа материјал, AFRITEE биро подлога штити вашиот стакло/дрвена површина од гребнатини, дамки, spills, топлина, и гребнатинки.Надградена биро мат е многу издржливи и модерно од обичен биро заштитник, кој може да ги задржи вашето биро уредната и чисти и зголемете ја вашата продуктивност. ????ДВОСТРАНО КОРИСТЕТЕ & ОДЛИЧЕН ОРГАНИЗАТОР : 9 различна боја-натпревар канцеларија оркестарот душеци се достапни.Изберете ја вашата боја на оркестарот вашиот монитор.Специјално дизајнирани подлога има истиот материјал, но различни бои на секоја страна. 2 страни може да се користи како подлоги за глувче и пишување влошки.Доаѓаат со рака да се тркалаат на биро подлога, кој е многу лесен за складирање и за носење. ????ВОДООТПОРЕН БИРО ЗАПИСНИЦИ ПОДЛОГА : водоотпорен и отпорни на топлина материјал го прави ова биро покрие трајни и лесни да се чистат.Ако сакате да се исчисти ова биро mouse pad, само избрише неговата површина со влажна крпа.Без мирис и висок квалитет на синтетички кожа додава елеганција и носи еден модерен и професионален атмосфера на вашиот workspace. ????МУЛТИ-ЦЕЛ БИРО ПОДЛОГА : 2 големини за да изберете од. 31.5"x15.7" е совршен за да се одржи вашата глувчето, тастатура, КОМПЈУТЕР, i Pad, мали office алатки. 35.4"x17" е совршен за да се одржи вашата глувчето, тастатура, Компјутер, i Pad, office алатки, како и други биро предмети.Меки и не се лизга површината на масата мат ви овозможува да уживате во пишување, пишување, и пребарување. ????ЕДНА ГОДИНА ГАРАНЦИЈА : Ние сме посветени на обезбедување на клиенти со квалитетни производи и одлични услуги на клиентите.Сите ARITEE биро влошки дојде со една година гаранција.Ако не сте задоволни со нашите производи, ние можеме да ви понудиме нови биро подлога или 100% пари назад.Добиете овој ризик одличен подарок за вашето семејство, пријатели, и себе си.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи