.

.

LaXon за Еднократна употреба Торта & Пица Кругови,Тркалезна Торта Одбори,10 InchAgent Торта Кругови Картон,Одлична за Колачи, Десерти, Колачи, Пити, Mous, Бела

LaXon за Еднократна употреба Торта & Пица Кругови,Тркалезна Торта Одбори,10 InchAgent Торта Кругови Картон,Одлична за Колачи,

DEN 0.00

Износот
Залиха

1.Тркалезна торта одбори се направени од храна одделение upmarket картон кој е еко-пријателски и рециклира, мазна површина спречување на храна држејќи се за него; тоа е најдобар избор за професионални тесто готвач. 2.Торта кругови картон може да се користи дома, пекарница за задржување на колачи. 3.Торта база картон е 250 mm во дијаметар. 4.Секој пакет содржи 1 buc бела торта кругови картон. 5.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи