.

.

Kuriyama Kuri Тец K3130 Серија Тешки Ѕид ПВЦ Храна и Пијалаци Црево, 275 psi, 100' Должина x 3/8 ПРОЕКТ, Јасно/Сината Боја

Kuriyama Kuri Тец K3130 Серија Тешки Ѕид ПВЦ Храна и Пијалаци Црево, 275 psi, 100' Должина x 3/8 ПРОЕКТ, Јасно/Сината Боја

DEN 0.00

Износот
Залиха

Изградени со не-токсични соединенија.NSF-51 сертифициран материјал.Кристално јасна овозможува визуелна потврда на производот и протокот.Longitudinally-засилен за да се намали издолжување под притисок.Мала тежина, само гаснење, не-означување.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи