.

.

Beduan Компримиран Воздух Регулатор на Притисок Филтер 1/2NPT,Вода/Масло Стапица Сепаратор Комбо Алатка Компресор Филтер(MIDI)

Beduan Компримиран Воздух Регулатор на Притисок Филтер 1/2NPT,Вода/Масло Стапица Сепаратор Комбо Алатка Компресор Филтер(MIDI)

DEN 0.00

Износот
Залиха

Порт Големина : 1/2"NPT.Макс Притисок : 230psi.Филтер првенство капацитет : 1.45 унци(43cc).Температурата Опсег : 40℉-140℉. 5 Micron Филтер Елемент,филтер на влага и отпадни честици во воздухот.Компримиран Воздух Филтер ги вклучува прирачник на мозоци,видливи сад, 0-230 мерач и заградата.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи