.

.

Домашно милениче Фен за Коса, Пет Фен Чешел,Миленичиња Чешлање на Коса и Фен со Чешел, Прилагодлива Температура и Ниско ниво на Бучава, 2 во 1 Преносни Домашни Милени?

Домашно милениче Фен за Коса, Пет Фен Чешел,Миленичиња Чешлање на Коса и Фен со Чешел, Прилагодлива Температура и Ниско

DEN 0.00

Износот
Залиха

✔ 【Интегрирани фен и четка】 Можете да сува и чешел вашето домашно милениче коса со една рака!Она што удобен машина!Ова заштедува време.Потоа можете да го испразните друга страна и прават други работи.Можете да се чувствувате неверојатно врска со овој, но тоа е факт, вие само треба да се донесе овој 2-во-1 милениче фен за вас и вашето домашно милениче. ✔ 【Прилагодливи во 2 чекори】 Ниска температура 60℃ (140℉), висока температура 80℃ (176℉).Две settings им овозможи на вашето домашно милениче коса да се исуши брзо.Правец на ветер и температура се одлични за спречување болка и изгореници.На 380 W излез прави повеќе енергетски ефикасни од традиционалните компресори.Ултра ниска бучава и домашни миленици никогаш не страв сува искуство. ✔ 【Преносни и ниско ниво на бучава】 Ниско ниво на бучава ќе не плаши вашето домашно милениче.Совршен фен за коса ти дава подобра контрола над вашето куче и мачка.На ергономски дизајнирана рачка дизајн е лесен и пренослив, тоа може да се врши со една рака и лесно да се врши во еден куфер.Погоден за домашни миленици од сите големини, мачки, кучиња, зајаци и други домашни миленици. ✔ 【Безбедно и удобно грива】 тенка криви нерѓосувачки челик pin со заштитна совет ви овозможува да длабок удар вашето домашно милениче undercoat без да се оштети вашата кожа.Можете исто така да ја штитат кожата и косата и масажа на животните глава.Оваа чешел има дури и топлината, која го спречува машина од прегревање и го спречува изгореници на вашето домашно милениче на кожата, но тоа му овозможува на вашиот косата да се суши брзо. ✔【100% Задоволство Гаранција】Милениче Чешел Фен за Коса е специјално дизајниран за сушење и подготвува Нов дизајн ќе се целосно суви вашиот симпатична миленичиња, многу погодна за дом или салон употреба Таа е погодна.Ако не може да ги исполни вашите очекувања или искуство квалитет на прашања, ве молиме контактирајте со нас веднаш.Се фокусира на најдобрите производи и услуги и да се обезбеди 100% услуги на клиентите се додека задоволни.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи