.

.

Тоалет Седиште Опфаќа - за Еднократна употреба XL Медиокритет Седиште Покрива со Медиокритет Штитови (Сет од 12 Поединечно Завиткани) - Екстра-Голема Покриеност со Не

Тоалет Седиште Опфаќа - за Еднократна употреба XL Медиокритет Седиште Покрива со Медиокритет Штитови (Сет од 12 Поединечно

DEN 215.76

Износот
Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Екстра голема покриеност ја штити кожата и облека.Пластични лагер за екстра водоотпорен заштита.Погоден за деца и возрасни.Факултативна "Не се Лизга" лепливи ленти бидете сигурни дека тоа останува во место.Поединечно завиткани да се вклопи во чанта, џеб, или пелена торба.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи