.

.

РАДИУС - Извор Четка за заби, Замена-Раководител Технологија и Рачка Направени од Repurposed Материјали, Бои Може да се Разликува (Меки, 1 Count)

РАДИУС - Извор Четка за заби, Замена-Раководител Технологија и Рачка Направени од Repurposed Материјали, Бои Може да се

DEN 0.00

Износот
Залиха

ЗЕМЈАТА-ПРИЈАТЕЛСКИ и ЛЕСНО ДА се СПРАВИ со : ви Благодариме на замена-раководител технологија и рачка направени од repurposed материјали, Извор намалува отпадот од 93%.Кога ќе завршиш со еден свој патентиран, гуми за џвакање-стимулирање на шефовите едноставно замена за друг.ЗАМЕНЛИВИ ГЛАВИ СО ПРЕМИУМ ВЛАКНАТА : Извор прекини се врати на пластични употреба, додека истовремено фали еден единствен криви наежвам кревет, осигурувајќи нашите sumptuously услужни влакната чистење и масажа на непцата наместо отежнувачки нив.ПОДОЛГ ВРАТ ЗА ПОДОБРО да СТИГНЕ : Извор има трајни тенок врат дека е повеќе од вашиот просек четка за заби за да се обезбеди максимална достигне во тесни простори.UPCYCLED ПРИРОДНО-ЧУВСТВУВААТ РАЧКА : домот, еден-на-еден вид справи со е составен од repurposed и рециклирани материјали како дрво, хартија, па дури и рециклирани долар записи — за убава, природен изглед и чувство.РЕВЕРЗИБИЛНА се СПРАВИ со ДИЗАЈН : Како user-friendly за lefties, како што е за право раце brushers, на ергономски дизајн помага во намалување на притисок на забите и непцата за оптимално орално здравје.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи