.

.

HENCKELS Бифтек Нож Сет од 8, од не ' Рѓосувачки Челик Нож во Собата, Бифтек Нож во Собата, 4.5 инчи Бифтек Нож, Подарок Сет, Црна

HENCKELS Бифтек Нож Сет од 8, од не ' Рѓосувачки Челик Нож во Собата, Бифтек Нож во Собата, 4.5 инчи Бифтек Нож, Подарок

DEN 958.80

Износот
Залиха

СЕТ ВКЛУЧУВА : Поставување на осум.Острицата : Големи serrations содржат помали serrations обезбеди острина.КВАЛИТЕТ на ПРОИЗВОДСТВО : 4.5 инчи челични ножеви ќе остане остри за години.БАЛАНСИРАНА НОЖ : Тројно riveted се справува обезбеди сила и долговечност.ЛЕСНО се ИСЧИСТИ : машина за миење Садови безбедно; миење на рацете се препорачува.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : Доаѓа поддржани од страна на Henckels " Доживотна Гаранција.Тројно riveted се справува обезбеди сила и долговечност.Иако ножеви се дизајнирани да се спротивстави на корозија, и се наведени како машина за миење садови безбедно, миење на рацете се препорачува за најдобра нега.Одличен подарок за младенците цел или нови сопственици на куќи и доаѓа поддржани од страна на Henckels " Доживотна Гаранција.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи