.

.

DCMEKA СТП Кожа Биро Подлога, Двојно-Еднострани Биро Мат, Големи Mouse Pad, Лаптоп Тастатура Биро Записници Заштитник, Водоотпорен Биро за Пишување Мат за Office/Home(Црна,60x30CM)

DCMEKA СТП Кожа Биро Подлога, Двојно-Еднострани Биро Мат, Големи Mouse Pad, Лаптоп Тастатура Биро Записници Заштитник,

DEN 0.00

Износот
Залиха

【Трајни Големи Биро Мат Биро за Заштита】 Направен од висок квалитет на ЕКО-Пријателски СТП Кожа материјал, DCMEKA биро мат ќе го заштити вашето биро од дамките, гребнатини,spills, топлина и scuffs.Надградба на шиење засилување дизајн спречување на работ виткање или отворање, го прави повеќе издржливи да ја користите. 【Водоотпорен & Отпорни на Гребнатини на Површината,Лесно да се Чисти】 Водоотпорни и отпорни на топлина материјал го прави овој биро подлога издржлив и лесен за чистење,само едноставно да го избрише неговата површина со влажна крпа.Максимална заштита на вашиот десктоп штета од истури пијалоци или кафе. 【Мултифункционален Биро Подлога】23.6"x11.8"(60 CM x 30 CM) / 31.5" x 15.7"(80*40 CM) / 35.4"x17.7"(90 CM x 45 CM)/35.4"x16.9"(90*43 CM), различни големини е доволно голем да се приспособат на вашиот лаптоп, глувче , тастатура, i Pad, канцеларија алатка или други мали биро предмети.Удобно & мазна површина може да се користи како глувчето мат или пишување подлога, совршен за двете канцеларијата и домот,го задржува вашето биро уредна и чиста. 【Двојно-Еднострани Употреба, со Повеќе Боја за да Изберете】На СТП кожа мат е дизајниран со истиот материјал, но различна боја на секоја страна, и можете да ги користите двете страни.Повеќе боја за да изберете, да се даде на вашата просторија или канцеларија на современа и професионална атмосфера.Ве молиме изберете соодветна големина според различни потреби. 【Топло Совети & Гаранција】Топло Совети : Бидејќи табела мат е направен на СТП кожа и затворен во сандак, тоа ќе имаат малку мирис на СТП кожа кога само отворање.Ве молиме да се стави тоа во таквите место за 12-24 часа, а потоа мирисот ќе исчезне.Ние обезбедуваме 12-МЕСЕЧНА гаранција за квалитет, ако сте незадоволни со нашите производи, ние ќе ви понудиме нови замена или 100% пари гаранција за одеднаш.Ризик-слободни, бидете сигурни да додадете ја оваа ставка за да количката и да се купи тоа СЕГА!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи