.

.

Pedgot 2 Пакет Мека Куче Пижами Fuzzy Кученце Грб Кадифен Зима Облека Милениче Jumpsuits Тимови Кутре Onesies Топли Зимски Палта за Мали Кучиња

Pedgot 2 Пакет Мека Куче Пижами Fuzzy Кученце Грб Кадифен Зима Облека Милениче Jumpsuits Тимови Кутре Onesies Топли Зимски

DEN 0.00

Износот
Залиха

Производ големина : S-size : задниот должина е 11.8 инчи/30 cm, биста е 16.9 инчи/43 см и вратот турнеја е 11.4 инчи/29 см; ве молиме да се купи според биста големина прво, тоа не е погодна за секој средни или големи кучиња; се препорачува за мали кучиња како што се Yorkie, Играчка Poodle, Chihuahua, Maltese итн.; ако вашето куче е големина паѓа помеѓу 2 големини, ве молиме да купи поголем еден.Пакетот вклучува : постојат 2 различни стилови на кутре зима onesies во нашата сет, што е погодно за замена и секојдневно миење; различни стилови, од нејасни кученце палта задржи вашето домашно милениче топло и модерен во ладно време.Високо квалитетен материјал : кучето пижами е направен од високо-квалитет на кадифен, ладно и windproof, супер удобно и мека, одржување на вашето домашно милениче топло на сите времиња.Дизајн на производот : четири-нога дизајн се вклопува со еластична пониски стомакот и половината е многу погоден, ребрести еластична нога отвори зголемување на комфорот, на стомакот е соодветно прилагодени, половината е на високо ниво, просторот е голем, нема ограничување, тоа е лесно да ги рафинирам, одмор, и лесно да се стави на и полетување.Поле на примена : на дебели и топли ткаенини држи вашиот меки пријател топло во студената ноќ, која е многу погодна за секојдневно носење, фотографија, формални прилики, свадби и роденден страни.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи