.

.

Калвин Klein Жените Модерна Памук Лесно Наредени Bralette

Калвин Klein Жените Модерна Памук Лесно Наредени Bralette

DEN 0.00

Износот
Залиха

53% Памук, 35% Модални, 12% Elastane.Увезени.Кука и Око затворање.Машина За Миење.Дише памук мешавина bralette.Лесно наредени, пластични чаши со crisscross назад ремени.Иконскиот Калвин Klein logo-везени еластична бенд.Лесно наредени Модерна Памук Bralette со Калвин Klein логото underband.Слојот под или покажете го исклучите.Лесно наредени спортски градник стил.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи