.

.

NUFR 4Pcs SBR10UU Алуминиум Отвори Линеарно Движење Имајќи Слајд Единица за SBR10 10мм Линеарна Водич Железнички, Движење Имајќи Solide Блок Единица СДР Серија

NUFR 4Pcs SBR10UU Алуминиум Отвори Линеарно Движење Имајќи Слајд Единица за SBR10 10мм Линеарна Водич Железнички, Движење

DEN 0.00

Износот
Залиха

SBR10 UU Алуминиум Линеарна Топката Имајќи Слајд Блок Единици, светло-тежина домување и Хром Челична носечка топката, добра отпорност на триење, висока прецизност и добри сила.SBR10 UU отвори линеарно движење имајќи соработуваат со SBR10 линеарна железнички да се обезбеди одлични спортски перформанси, подобрување на ефикасност и заштеда на енергија во вашите уреди.Спортската изведба под високо оптоварување или долго мозочен удар, непречено движење,ниско ниво на триење,со високи перформанси и долг живот, лесен за одржување замени.Топката во кафез јамка за да работи непречено топката водич површината за да се обезбеди дури и ако-со голема брзина на работа, ниско ниво на бучава.Широко се Користи во апарати за дома,индустриски,ниско ниво на бучава и со голема брзина електрични мотори,градежни машини, автомобилски компоненти,пумпи и машини.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи