.

.

Живеат Звучна Картичка, Универзална Намалување на Шумот на Мобилен Телефон во Живо на Звучна Картичка Гласовни Промени Уред со Многу Звучни Ефекти, на Компјутер, п?

Живеат Звучна Картичка, Универзална Намалување на Шумот на Мобилен Телефон во Живо на Звучна Картичка Гласовни Промени

DEN 858.96

Износот
Залиха

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. 【Моќна функција】Интелигентни намалување на шумот / телевизија емитува со стоки / избегнуваат , да се откажете од оригиналниот звук mode / три‑платформа за пренос / К песна mode / едно‑копче Бел Canto / reverb mode / 13 електронски звук режими / 11 посебни режими / 5 професионални прилагодувања / 9 специјални ефекти. 【Интелигентни намалување на шумот】Интелигентни намалување на шумот, промена различни electroacoustic ефекти, преку bluetooth придружба пренос, по спарувањето е успешна, можете да го користите мобилниот телефон да се игра придружба на музика и пренос на звучната картичка. 【Моќна функција】Во електронска музика режим, 13 клучни позиции може да се прилагоди, 13 звучни ефекти може да се користи за да пеат, и 9 живи звучни ефекти се исто така достапни : смеа/бакнеж дува/аплауз/изглед/одбројување/кул сцена/изненади/шамар лице/радост, правењето На во живо стана жива. 【Моќна функција】На избегнување на функција е да го намали звукот на музичката придружба кога сидро зборува, како одраз на приоритет.Оригиналниот звук елиминација функција е да ве придружува на дојдовен звук, со што ќе се елиминираат вокали внатре и само да ја задржат мелодија. 【Изградена‑во 1500m Ah литиум батерија】Изградена‑во 1500m Ah литиум батерија, долго траење на батеријата, за да се задоволат потребите на долгорочни живо, поддршка во живо додека се полни, и неговото тело е исто така многу светлина, преку мобилен телефон, звучна картичка, и слушалки, можете да го емитува во секое време и насекаде каде што сакате.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи