.

.

Професионални Т-широк Прилагодливи Тример Сечилото Компатибилен со Wahl Коса Clipper 5 ѕвезди на Серијата Detailer, Cordless Detailer Li, за Професионални Barbers - Модел 2215,Дијаманти Ка

Професионални Т-широк Прилагодливи Тример Сечилото Компатибилен со Wahl Коса Clipper 5 ѕвезди на Серијата Detailer, Cordless

DEN 383.76

Износот
Залиха

【ОДГОВАРА МОДЕЛ】 : стандард замена нож во собата да компатибилен со Wahl Професионални 5 ѕвезди на Серијата Detailer Тример (#8081),т-широк нож се 1/4" поширока од Wahl стандард т-ножот.Прилагодлив со нула-преклопуваат способности. 【ПРОФЕСИОНАЛНА ПРЕЦИЗНОСТ 】 : Т-Широк Прилагодливи Тример Нож во собата е Црн Дијамант DLC Фиксна Коси Ножот, и Керамички Нож.Тоа е повеќе насочена и посилни, така што можат да работат ефикасно и да се обезбеди подобро ефекти. 【ТОЧНИ ИЗВОНРЕДНОСТ】 : Овој нож е специјално дизајнирана за да обезбеди исклучително затворање на вратите.Тоа создава нова, чиста линија која ќе ги задржи вашите клиенти се враќа. 【DLC】 : Дијаманти како јаглерод(DLC) кои ги носи животот, намалување на триењето, намалување на студиото температура【CUSTORM ПОДДРЖУВА】 : Ако некој бришачи сет кој ќе купите не успева да се вклопи во вашиот компјутер, ве молиме контактирајте го сервисот и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи