.

.

Висока Јачина на Линеарни Имајќи Слајд Блок, Алуминиум Легура Имајќи Слајд Блок, за Преноси Градежни Машини

Висока Јачина на Линеарни Имајќи Слајд Блок, Алуминиум Легура Имајќи Слајд Блок, за Преноси Градежни Машини

DEN 472.56

Износот
Залиха

Лесен за инсталација и лесен за употреба.Површината оксидација третман, убава и отпорен на корозија.Погоден за нечујно висока прецизност опрема, градежни машини, трансмисии.Направени на висока јачина алуминиум материјал, силен капацитет на носивост и долг животен век.Непречено движење, ниско ниво на триење, висока цврстина и долг живот.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи