.

.

LEEWONG Ретро Дома CD Player, Десктоп Bluetooth Пренослив Плеер, Поддршка за CD/CD+R/CD-R/CD+RW/CD-RW,Дрво Жито Боја

LEEWONG Ретро Дома CD Player, Десктоп Bluetooth Пренослив Плеер, Поддршка за CD/CD+R/CD-R/CD+RW/CD-RW,Дрво Жито Боја

DEN 0.00

Износот
Залиха

Ние се користат dual 18650 батерии (во серија).Секој батеријата има капацитет од 2000m AH, и тоа почнува да се распадне по 300 пати на полнење и празнење.Кога целосно наполнета, CD режим да може да се игра со континуирано за 3,5 часа и Bluetooth режим да може да се игра со 4.5 часа.ЦД употреба сцени, користење ритуали, и повторното појавување на употреба искуство се нашата носталгија за старото време.Се разбира, ние не сме игнорирање на сегашноста, па така, ние исто така, додаде ја Bluetooth функцијата, без да влијаат на функција и облик на ЦД.Play, pause, претходната песна, следната песна, волумен зголемување и намалување, и да престане сите може да се управува со далечински управувач.Со цел да се спречи потрошувачка на електрична енергија, ние дизајниравме анти-истекување изолациони дихтунзи за нас, која може да се повлече пред употреба.Покрај тоа, ние дизајниравме на копчето функција опис на грбот.Ние ја конфигурирате две батерии за далечинскиот управувач, еден во далечинскиот управувач и една резервна.Име : Bluetooth CD player Size : 24.7*16.6*5cm Input напон : 12 V 3 ALithium батерија : 2200m AHNote : прирачник за грешка при мерење е чисто нормално.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.Поради различни монитори, снимање светла и други неодолива фактори, боја разлики не можат да бидат целосно да се избегнуваат.Производите што се продаваат се ефективни и вредност-за-пари, но исто така постојат многу малку picky купувачи кои чувствуваат дека на изработка е малку груб, недостатоци, не е добро материјали, и не се исти како замисли по приемот на стоката.Овие не се квалитетни прашања.Проблем.Бидејќи речиси повеќето производи имаат различни цени, од неколку центи до неколку десетици долари, па дури и стотици илјади долари, па ве молиме да не се споредуваат квалитетот на ниски цени се со високи цени на квалитет, без оглед на тоа што не е совршен , Купувачи кои се премногу picky, ве молиме detour благодатно.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи