.

.

X-DREE M10 x 110mm 1.5 mm Теренот на 304 Нерѓосувачки Челик Целосно Навој Прачки сврзувачки елементи 10 Компјутери(M10 x 110 mm Пасо 1,5 мм Acero inoxidable 304 Cierres де varillas totalmente roscadas 10 piezas

X-DREE M10 x 110mm 1.5 mm Теренот на 304 Нерѓосувачки Челик Целосно Навој Прачки сврзувачки елементи 10 Компјутери(M10

DEN 0.00

Износот
Залиха

Име На Производ : Навој Род; Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик.Тежина : 537g; Пакет Содржина : 10 x Навој Род.Главната Боја : Сребро На Ѕвонење.Тема Големина : M10 x 110mm/0.4" x 4.3" (D*L)(Tamaño rosca de : M10 x 110 mm / 0.4' 'x 4.3' '(D * L).Тема на Теренот : 1.5 mm(Пасо де rosca : 1.5 mm.M10 x 110mm 1.5 mm Теренот на 304 Нерѓосувачки Челик Целосно Навој Прачки сврзувачки елементи 10 Pcs Made на 304 нерѓосувачки челик материјал, што значи овие се целосно навој прачки ќе не ' рѓа не е важно колку години ќе ги користите за.Целосно навој прачки тема по целата негова должина.Навој прачки и studs се сврзувачки елементи кои завртка во навој ореви или прислушувани дупки, што собранието на компоненти.Опис на Spanish M10 x 110 mm Пасо 1,5 мм Acero inoxidable 304 Cierres де varillas totalmente roscadas 10 piezas Nombre del producto : Varilla roscada; Материјал : Acero inoxidable 304 Peso : 537g; Contenido del paquete : 10 x varilla roscada Color директорот : Tono plateado Tamaño rosca de : M10 x 110 mm / 0.4' 'x 4.3' '(D * L)Пасо де rosca : 1.5 mm.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи