.

.

EuisdanAA 90mm 15 Флејта Метал Нафта Филтер Капа Клуч Штекер Смена Алатка за Авто Автомобил(Herramienta removedora де enchufe де llave de tapa де filtro де aceite де метал де 15 flautas де 90 мм para автоматс?

EuisdanAA 90mm 15 Флејта Метал Нафта Филтер Капа Клуч Штекер Смена Алатка за Авто Автомобил(Herramienta removedora де enchufe

DEN 287.76

Износот
Залиха

Име На Производ : Капа На Филтерот За Масло Клуч; Материјал : Метал.Пакет Содржина : 1 x Капа на Филтерот за Масло Клуч; Школка во Боја : Сребрена на Ѕвонење.Димензија : 4.2 x 9.9 cm / 1.7" x 3.9" (H*OD); Флејта Број : 15. Внатре Дијаметар : 90mm / 3.54"(Diámetro внатрешни работи : 90 mm / 3,54".Дупка Димензии : 13 х 13mm / 0.51" x 0.51" (L*W)(Tamaño del agujero : 13 x 13 mm / 0.51" x 0.51" (L * W).Euisdan AA 90mm 15 Флејта Метал Нафта Филтер Капа Клуч Штекер Смена Алатка за Авто Car Fit да се отстрани спин-на филтри и филтер живеалишта.?Хром позлатен површина да се помогне во спречување на корозија и издржливи во употреба.?Внатрешниот ѕид површината дизајн на polygonal купола, може да се зголеми залак сила на филтерот за масло завиткани.?На врвот е квадратни дупка и надворешни хексагонална,па може да се користат соодветните стандардни алатки за пресврт.Тоа е погодна за многу возила и не е лесно да се деформирани. ?И на неговата површина е мазна и лесно да се инсталира.Идеален поправка алатка за автомобил корисници.?Пакет Пакет : 1 x Капа на Филтерот за Масло Wrench Description во Spanish Herramienta removedora де enchufe де llave de tapa де filtro де aceite де метал де 15 flautas де 90 мм para automóvil Nombre del producto : Llave де filtro де aceite de tapa; Материјал : metal Contenido del paquete : 1 x llave де filtro де aceite de tapa; Боја де ла carcasa : tono plateado Dimensión : 4,2 x 9,9 cm / 1,7" x 3,9" (H * OD); Numero де flautas : 15 Diámetro внатрешни работи : 90 mm / 3,54"Tamaño del agujero : 13 x 13 mm / 0.51" x 0.51" (L * W).

Декларираните карактеристики

Поврзани производи