.

.

ПРАШАЈТЕ МАГИЈА Магнетни Трепки (8D Ролна Mink Магнетни Трепките)

ПРАШАЈТЕ МАГИЈА Магнетни Трепки (8D Ролна Mink Магнетни Трепките)

DEN 455.76

Износот
Залиха

Магнетни Eyeliner и Трепките Комплет, Магнетни Eyeliner за Магнетни Трепките Сет, Со Обновливи Трепките [5 Парови].За оваа точка ♥ 8 D РОЛНА MINK ПОБАРА МАГИЈА МАГНЕТНИ EYELINER : Оваа магнетен eyeliner и трепките комплет доаѓа со посебни eyeliner која содржи ултра-фини магнетни честички кои им овозможуваат на магнетни eyelash лесно да се поврзете.На eyeliner е исто така дупка со-доказ и се користи со познати четка.Нема потреба за било леплива лепак! ♥ МАГНЕТНИ ТРЕПКИТЕ : Магнетни трепките стануваат се повеќе и повеќе популарни сега.Ние знаеме речиси секој сака подебели, подолго, згодна трепките.Овие магнетни трепките ви даде само во тоа што, додека во исто време се многу лесен за употреба и удобен за носење. ♥ ПЕТ ПАРОВИ : Сега ќе имаат не само еден пар, но, исто така, Пет Пара.Ова ви овозможува да ги почувствуваат придобивките на нашата магнетни eyeliner и трепки комплет дури и подолго.Може да се добијат 5 пати на вредност за мала цена во споредба со оние кои имаат само уште еден пар. ♥ ЛЕСЕН-ЗА-КОРИСТЕЊЕ : Сите што треба да направите е да се стави на магнетните eyeliner, како што би било друга течност eyeliner и потоа го ставаат на магнетно eyelash право на врвот на тоа.Магнетното eyelash брзо ќе се закачите на себе, каде што ќе се стави на eyeliner.Тоа е тоа!Нема неред!Без стрес!Само прекрасен изглед! ♥ СИТЕ-ДЕН, ДОЛГОТРАЈНИ : Нашата магнетни eyeliner и eyelash комплет е многу издржлив и силен.Нашите eyeliner комплет е всушност направен со посилна формула од други магнетни eyeliners.Тоа е, исто така, водоотпорен и не исчезнат.Можете да уживате во вашите убави lash изгледа сите-ден долго!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи