.

.

РК Автомобил F82 V8 Симулираат Мотор Мотор Ладење Фанови Радијатор за 1/10 РК Роботот TRX4 AXIAL SCX10 90046 Redcat GEN8

РК Автомобил F82 V8 Симулираат Мотор Мотор Ладење Фанови Радијатор за 1/10 РК Роботот TRX4 AXIAL SCX10 90046 Redcat GEN8

DEN 2354.40

Износот
Залиха

Направени од високо квалитетни материјали.Зголемување на детали и симулација.Тоа одговара на моторни кои дијаметар е 36-38mm.Лесен и удобен да го инсталирате, уживаат во забавата да се соберат.Погоден за 1/10 РК Роботот Автомобил. Карактеристики : Направен од висок квалитет на материјалот се Зголеми детали и симулација Тоа одговара на моторни кои дијаметар е 36-38mm Easy и удобен да го инсталирате, уживаат во забавата да се соберат.Погоден за 1/10 РК Роботот Возилото : Количина : 1 Pcs Боја : Црна & Сребрена Големина на : 58*67*64.5 mm Напон : 2s-3s батеријата 7.4 V-11.1 V брзината на Вентилаторот (Р. П. М) : 13000±10% Проток на Воздух(CMF) : 3.7±10% Бучава (велика британија) : 30±I0% Тежина : 110g Забелешка : серија (Бранител Bronco ТАКТИЧКИ ЕДИНИЦА) треба да се направи некои сечење, моторот не е вклучен Пакет Листата : 1 * РК Автомобил, Мотор Ладење Вентилатор.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи