.

.

Power4Laptops Дискретни Видео Картичка Верзија Замена на Лаптоп Вентилатор за Intel Процесори Компатибилен со HP Павилјон dv6t-1300

Power4Laptops Дискретни Видео Картичка Верзија Замена на Лаптоп Вентилатор за Intel Процесори Компатибилен со HP Павилјон

DEN 468.00

Износот
Залиха

Професионални Одговара Потребно.Ова фан за вашиот лаптоп може да се користи како замена за вашите оригинални лаптоп фан, ако оригиналот е неисправен или оштетени.Фанови може да бара лемење и тоа е силно се препорачува дека треба објектот опремени со квалификуван компјутерски техничар.Ве молиме да се свесни дека многу фанови го имаат истиот дел број и вие треба да бидете сигурни дека ќе се отстранат старите фотографии од вашиот лаптоп и да се спореди со слика содржани во листата.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи