.

.

jinyiSHOP Тоалет Четка Бранеа Златна Тоалет Четка Керамички Четка Првенство Простор Алуминиум Тоалет Четка Носител Постави Ѕид-Монтирани Тоалет Четка со Полицата да с

jinyiSHOP Тоалет Четка Бранеа Златна Тоалет Четка Керамички Четка Првенство Простор Алуминиум Тоалет Четка Носител

DEN 0.00

Износот
Залиха

Мие со четка главата,нема да се валкани, четка глава ќе се исушат брзо по чистење на тоалет, нема криење место за дамки. ❤Производите се претенциозност во изработка, богата текстура, таписерии, но не и вулгарен, убава и атмосферска. ❤Производот е простор алуминиум тоалет четка држачот.Тоалет четка првенство, керамички и може да се отстрани за чистење. ❤Тоалет Четка не е само здрав, но исто така и со подобро цврстина.Тркалезна четка главата дизајн, 360 степени, чистење на сите видови на е тешко да се постигне делови, како под рамката, внатрешната цевка,за да се осигура дека бањата е чиста. ❤Трајни и густа создаде долготрајни влакната за силна чистење способност, но нема да се нула во тоалет сад, остава вашиот тоалет сад чисти.Супер чистење на власт, нема да предизвика глазура носат и деформација, да се обезбеди ефикасна длабоко cleaning Name : Тоалет Brush Material : керамички + простор aluminum Uses : украс, подарок, household Dimensions : должина 23, ширина 11.7, висина 35 (cm); должина 9, ширина 4.6, висина 13.7 (инчи)Тежина : 950 gramsprompt : 1. Ве молиме проверете ја големината пред да го купат.Поради прирачник за мерење, ќе има некоја грешка од околу 0-3 cm, ве молиме understand2. Не постојат други предмети освен производот, во производот photo3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлики, ве молиме да се разбере.4. Горенаведените податоци за повикување само.Големината е мерени рачно.Секоја променлива може да биде различен.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.Ви благодариме.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро.6. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи