.

.

Vaxson 3-Pack Екран Заштитник, компатибилен со HP Павилјон 17-AB200 17-AB100 17-AB000 17-AB 17.3 Лаптоп TPU Филм Заштитници Налепница [ Не Калено Стакло ]

Vaxson 3-Pack Екран Заштитник, компатибилен со HP Павилјон 17-AB200 17-AB100 17-AB000 17-AB 17.3 Лаптоп TPU Филм Заштитници

DEN 647.76

Износот
Залиха

Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен филм е направен од флексибилни пластични. Во 99% транспарентност задржува оригиналниот екран светлината и дефиниција. 4 H цврстината ги штити вашиот екран од дневниот гребнатини, инциденти, и нормално знаци на истрошеност.Лекување технологија им овозможува на филмот за да се опорави од мали гребнатини во 48 часа.Балон-бесплатно, отпечатоци-бесплатно, прашина-отпорни.Не леплива остатоци кога отстранети.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи