.

.

EuisdanAA 12 Флејта 76mm Внатрешна Кол Метал Нафта Филтер Клуч Капа Алатка Смена за Автомобил(Removedor де herramientas de tapa де llave де filtro де aceite де метал де diámetro внатрешни работи де 76

EuisdanAA 12 Флејта 76mm Внатрешна Кол Метал Нафта Филтер Клуч Капа Алатка Смена за Автомобил(Removedor де herramientas

DEN 287.76

Износот
Залиха

Име На Производ : Капа На Филтерот За Масло Клуч; Материјал : Метал.Пакет Содржина : 1 x Капа на Филтерот за Масло Клуч; Школка во Боја : Сребрена на Ѕвонење.Димензија : 41 x 82mm / 1.61" x 3.23" (H*D); Плоштад Контактот Големина : 13mm/0.5".Внатре Дијаметар : 76mm / 2.99"; надворешен Дијаметар : 82mm / 3.2"(Diámetro внатрешни работи : 76 mm / 2,99"; Diámetro надворешноста : 82 mm / 3,2".Број на Флејта : 12(Numero де flautas : 12. Euisdan AA 12 Флејта 76mm Внатрешна Кол Метал Нафта Филтер Клуч Капа Алатка Смена за Car Install и Отстрани Кертриџ Стил на Филтерот за Масло Капа на Вашето Возило : Дали сте уморни од плаќаат за скапи масло промени во вода или автомобилската продавница?Дали сакате да заштедите пари и да го смените вашиот сопствен нафта?Дали сакате најдобра алатка за отстранување и инсталирате на вашиот патрон стил на филтерот за масло капа?Само изберете нашите капа на филтерот за масло клуч Ако се грижите за горенаведените причини.Опис : 12flutes, 13mm плоштадот диск, капа стил.Мат хром површина да се помогне во спречување на корозија.Прецизност-печат, длабоко се постигне капа клучеви се конструирани за совршено се вклопуваат да се отстрани спин-на филтри и филтер живеалишта.Масло филтер клуч обезбедува максимален вртежен момент со повеќе контактни точки и не ќе се скрши или оштетување кревка и пластични филтер касети.Идеален поправка алатка за автомобил на корисниците.Пакет содржи : 1 x Капа на Филтерот за Масло Wrench Description во Spanish Removedor де herramientas de tapa де llave де filtro де aceite де метал де diámetro внатрешни работи де 76 mm де 12 flautas став coche Nombre del producto : Llave де filtro де aceite de tapa; Материјал : metal Contenido del paquete : 1 x llave де filtro де aceite de tapa; Боја де ла carcasa : tono plateado Dimensión : 41 x 82 mm / 1,61" x 3,23" (H * D); Tamaño де enchufe cuadrado : 13 мм / 0,5"Diámetro внатрешни работи : 76 mm / 2,99"; Diámetro надворешноста : 82 mm / 3,2"Numero де flautas : 12.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи