.

.

HXHLZY Безжичен Микрофон Bluetooth Звучник Отворено Семејство Стерео МИКРОФОН со LED Блиц Неонски Светлина Играње на Музика Семејство КТВ (Боја : Црвена)

HXHLZY Безжичен Микрофон Bluetooth Звучник Отворено Семејство Стерео МИКРОФОН со LED Блиц Неонски Светлина Играње на Музика

DEN 0.00

Износот
Залиха

Поддршка за 3 D стерео surroundsound,ДВЕ безжични микрофони.Безжична Bluetooth Врска : 10 метри пренос на далечина и брзо bluetooth конекција, лесно да се работи за безжично.Со Диско Светла Боја,Да имате чувство на бар athome.L arge Капацитет : Вграден-во 1800m Ah литиум батерија за звучници, вграден 1500m Ah батеријата за микрофон, може да ви донесе радост и смеа за 2-3 часа.говорник,3 D стерео опкружувачки звук.Главни функции : дигитални прилагодување на придружба DSP/BT/USB/ПОМОШЕН/АКО, едно-копче тишина/звучни ефекти/автономни К песна/шарени светилки, поддршка за wired микрофони.Домаќин на големината : 25*18.2*11.6 CM.Домаќин на батеријата : 4000m Ah Dual пченица батерија : 1200m Ah Speaker (treble) : 405 W/дијаметар од 1,5 inches Speaker (бас) : 15 W 40/ 5.25 инчен diameter Double микрофон основни : dynamic Double пченица главата mesh : блек метал mesh head Color : црвена, сребрена, blue Support 3 D стерео surroundsound,ДВЕ безжични микрофони.Безжична Bluetooth Врска : 10 метри пренос на далечина и брзо bluetooth конекција, лесно да се работи за безжично.Со Диско Светла Боја,Да имате чувство на бар athome.L arge Капацитет : Вграден-во 1800m Ah литиум батерија за звучници, вграден 1500m Ah батеријата за микрофон, може да ви донесе радост и смеа за 2-3 часа.говорник,3 D стерео опкружувачки звук.Пакетот вклучува : 1* безжична bluetooth интегриран микрофон audio Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи