.

.

LEEWONG Ѕид-Монтиран CD Player, Bluetooth Дома DVD Плеер, Преносни Мулти-Боја Поддршка DVD/CD/CD-G/HD-CD/WMA,Црвена

LEEWONG Ѕид-Монтиран CD Player, Bluetooth Дома DVD Плеер, Преносни Мулти-Боја Поддршка DVD/CD/CD-G/HD-CD/WMA,Црвена

DEN 2838.24

Износот
Залиха

Bluetooth CD/DVD сите-во-едно машина, вистински high-definition, повеќе око за заштита, љубов очите на семејството.Добар помошник за CD playback, поддржува пренатална образование ЦД формат, и повеќето Цд-а на пазарот.Вграден bluetooth, паметни компатибилност, безжична bluetooth врска, да пуштите музика внатре bluetooth уред.Живот треба разубавувањето на музика.Во извршување на квалитетот на живот, ние никогаш.Големина : 215mm во дијаметар, 40mm во дебелина.Име : Ѕид-монтирани DVD player Support CD : Поддршка DVD/CD/CD-G/HD-CD/WMAProduct моќ : 10 WRated напон : DC5 V-2 ASound систем : Stereo Product функција : Радио/USB приклучок/Bluetooth/A-B repeat/исклучување на меморијата/игра DVDNote : прирачник за грешка при мерење е чисто нормално.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.Поради различни монитори, снимање светла и други неодолива фактори, боја разлики не можат да бидат целосно да се избегнуваат.Производите што се продаваат се ефективни и вредност-за-пари, но исто така постојат многу малку picky купувачи кои чувствуваат дека на изработка е малку груб, недостатоци, не е добро материјали, и не се исти како замисли по приемот на стоката.Овие не се квалитетни прашања.проблем.Бидејќи речиси повеќето производи имаат различни цени, од неколку центи до неколку јуани, десетици јуани, па дури и стотици илјади јуани, па ве молиме да не се споредуваат со ниски цени се со високи цени quality No разлика што е совршен, купувачи кои се премногу picky ве молиме detour благодатно.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи