.

.

LARVI Патување Четка за заби Првенство Мие Чаша Преносни Бизнис Патувања Носителот на Организаторот

LARVI Патување Четка за заби Првенство Мие Чаша Преносни Бизнис Патувања Носителот на Организаторот

DEN 0.00

Износот
Залиха

3 во една дизајн : гаргара првенство е поврзан со поврзување на прстен со оценување решетката.Тоа можат да бидат поделени во две чаши, еден за заби куп и други водата за пиење.Доволно за да се приспособат на две патнички перење додатоци, мала тежина, може да се врши со вас.Издржливи, добра заштита : трајни, не е лесно да се пробие по слетување, добра запечатување помага да се заштити вашата четка за заби од било какви бактерии.Пред купување, ве молиме проверете дали производите што се компатибилни со вашиот производи; и по добивањето на, ве молиме проверете во пакети како што е подолу, вклучувајќи количина, боја, и така натаму.Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас во секое време.Патување Essentials : Ова патување првенство изгледа како капсула.Тоа е симпатична и иновативни.Својата компактна големина го прави патуваат многу лесно без да се зема премногу простор за складирање.Опис : - 3 во една дизајн : гаргара првенство е поврзан со поврзување на прстен со оценување решетката.Тоа можат да бидат поделени во две чаши, еден за заби куп и други водата за пиење.- Издржливи, добра заштита : трајни, не е лесно да се пробие по слетување, добра запечатување помага да се заштити вашата четка за заби од било какви бактерии.- Доволно за да се приспособат на две патнички перење додатоци, мала тежина, може да се врши со вас.- Патување Essentials : Ова патување првенство изгледа како капсула.Нејзините слатки и иновативни.Својата компактна големина го прави патуваат многу лесно без да се зема премногу простор за складирање.Спецификација : - Материјал : ПП полипропилен - Производ Детални 7*5*19cm Пред купување, ве молиме проверете дали производите што се компатибилни со вашиот производи; и по добивањето на, ве молиме проверете во пакети како што е подолу, вклучувајќи количина, боја, и така натаму.Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас во секое време.Пакетот Вклучува : 1 парче Патување Четка за заби Првенство Забелешка : 1. Поради светлината и на екранот разлика, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.2. Ве молиме овозможи 1-3cm разлики поради прирачник за мерење.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи