.

.

Yukon (YC T350600) Стандардни Отвори Превозникот Случај за Тојота V6 Мотор 7.5 ИПП Диференцијал

Yukon (YC T350600) Стандардни Отвори Превозникот Случај за Тојота V6 Мотор 7.5 ИПП Диференцијал

DEN 0.00

Износот
Залиха

Пакет Димензии : 26.035 cms (L) x 26.67 cms (W) x 26.67 cms (H).Тип На Производ : Авто Дел.Пакет Количина : 1. Земја На Потекло : Јапонија.Превозникот Случаи од Yukon Опрема и Оска се изработени и квалитетот тестирани на високи стандарди за да се обезбеди висок сила и долг живот за оваа суштинска компонента на вашиот диференцијални систем.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи