.

.

Ѕидот Mountable CD Player, Преносни Bluetooth HD DVD Плеер со Дрвени Стојат, Hdmi 1080P FM Радио со Мулти‑функција Порта LCD Дисплеј со Далечински Управувач USB Дома Аудио CD Рекордери, се По

Ѕидот Mountable CD Player, Преносни Bluetooth HD DVD Плеер со Дрвени Стојат, Hdmi 1080P FM Радио со Мулти‑функција Порта

DEN 0.00

Износот
Залиха

6 ВО 1 МУЛТИ-ФУНКЦИОНАЛНИ CD ПЛЕЕР : Тоа може да се користи и како Портабл CD Player, Bluetooth HIFI Звучник, FM Радио, Мини Дома Boombox Музичкиот Плеер, USB Флеш Диск Плеер, 3.5 мм Аудио Плеер, Аларм.Не само што е музичкиот плеер, но, исто така, HD DVD функција, поддршка за DVD/CD/VCD/MP3/WMA/AVM.КРЕАТИВЕН ДИЗАЈН : Ѕид монтирани и креативни повлече switch дизајн, го прави полесно да се монтира на ѕид.Ѕидот монтира CD Player, исто така доаѓа со компактен стојат, можете да ги ставите CD плеер во дневна соба, трпезарија, спална соба, теретана или каде сакате.Се повлече на моќ кабел за да го вклучите, и удобен за вас да уживаат во музички начин на живот.Bluetooth Функцијата : Постои bluetooth smart компатибилност, мобилни music unlimited реално време на репродукцијата, компатибилен со сите bluetooth‑от за мобилни телефони, таблети, компјутери, телевизор, лап-топ компјутери и други уреди со автоматско враќање функција. 3.5 mm ПОМОШЕН ПОРТА И USB приклучок : 3.5 mm ПОМОШЕН порт може да се поврзе со слушалките за да слушате CD музика, за влез аудио од мобилен уред / компјутер во CD плеер или на производството на CD аудио на надворешен звук кутија.Вграден USB порта да се игра дигитални медиумски датотеки.Креативен дизајн на мулти‑функција порта, поддршка за HDMI/1080 P/USB/за AV порт може да се поврзе со ТЕЛЕВИЗОР репродукција на екранот.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Ѕид Mountable CD Player Материјал : АБС Боја : Како на Слики Прикажани Тежина : Околу. 937g/33.1 оз Карактеристики на Производот : 1. Се повлече прекинувач : се Повлече на кабелот за напојување за вклучување/исклучување 2. USB флеш чита/игра 3. Целосна бенд FM Радио 4. Bluetooth надградба V5.0 конекција 4. Bluetooth надградба V5.0 врска 5. Далечинскиот управувач 6. Стандарден 3.5 mm/0.1 во аудио влез/излез пристаниште 7. Рециклирање режим на play : повторување еден, се повторува на сите, се игра по случаен избор, нормален 8. Поддршка A-B повторување 9. Додадете функција на индикаторот и индикатор Bluetooth Режим Спецификација : 1. Притиснете го копчето за bluetooth копче на далечинскиот управувач за да ја вклучите bluetooth режим, и тогаш CD играчот ќе биде спремен за да се спарите со други bluetooth уреди, како што се мобилни телефони, Рампа и така натаму, бојата на неговата индикатор ќе се претвори темно сина 2. Активирајте го bluetooth во вашиот телефон и тоа ќе пребарување автоматски да го Спарите со некој во близина bluetooth уред 3. Одберете уред наречен "CD Player" од вашиот телефон bluetooth уред во листата на појавување 4. Вашиот телефон ќе пар/поврзете на CD плеер во прашање на секунди 5. Играат на музика на вашиот телефон и испратите аудио на CD Игра говорникот преку bluetooth Пакет Листата : 1x Играч 1x Далечински Управувач батерии 1x Заградата 1x 1x Упатство Ѕид од Преполнување База 1x Plug 1x 3.5 mm/0.1 во Жица 4x Гумена Тапа 4x Завртки 3x Иглички.

Декларираните карактеристики

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Wall Mountable CD Player
Material:
ABS
Colour:
As Pictures Shown
Weight:
Approx. 937g/33.1oz
Product Features:
 
1. Pull switch:
Pull power cord on/off
2. USB flash read/play :
3. Full band FM Radio :
4. Bluetooth upgrade V5.0 connection :
4. Bluetooth upgrade V5.0 connection :
5. The remote control :
6. Standard 3.5mm/0.1in audio input/output port :
7. Recycling  play mode:
repeat one, repeat all, play randomly, normal
8. Support A-B repetition :
9. Add the function of indicator and indicator :
Bluetooth Mode Specification:
1. Press the bluetooth button on the remote control to switch to bluetooth mode, and then CD :
The player will be ready to pair other bluetooth devices, such as mobile phones, :
Pad and so on, the color of its indicator will turn dark blue :
2. Activate bluetooth in your phone and it will search automatically :
Pair it with a nearby bluetooth device 3. Select a device named CD Player from your phone's bluetooth device :
The list of matching :
4. Your phone will pair/connect to the CD player in a matter of seconds :
5. Play music on your phone and send the audio to a CD :
Play the speaker over bluetooth :
Package List:
1x Player :
1x Remote Control :
1x Bracket :
1x Instruction :
1x Wall Mounted Base :
1x Plug :
1x 3.5mm/0.1in Wire :
4x Rubber Stoppers :
4x Screws :
3x Pins :

Поврзани производи