.

.

EuisdanAA 86mm 16 Флејта Сребрен Тон Метал Автомобил на Филтерот за Масло Капа Клуч Приклучок за Смена на Алатката(86mm 16 flautas де tono plateado Метал coche filtro де aceite tapa llave herramienta removedor

EuisdanAA 86mm 16 Флејта Сребрен Тон Метал Автомобил на Филтерот за Масло Капа Клуч Приклучок за Смена на Алатката(86mm

DEN 287.76

Износот
Залиха

Име На Производ : Капа На Филтерот За Масло Клуч; Материјал : Метал.Пакет Содржина : 1 x Капа на Филтерот за Масло Клуч; Школка во Боја : Сребрена на Ѕвонење.Димензија : 4.7 x 9.2 cm / 1.9" x 3.6" (H*OD); Флејта Број : 16. Внатре Дијаметар : 86mm / 3.39"(Diámetro внатрешни работи : 86 mm / 3,39".Дупка Димензии : 13 х 13mm / 0.51" x 0.51" (L*W)(Tamaño del agujero : 13 x 13 mm / 0.51" x 0.51" (L * W).Euisdan AA 86mm 16 Флејта Сребрен Тон Метал Автомобил на Филтерот за Масло Капа Клуч Штекер Смена Tool Fit да се отстрани спин-на филтри и филтер живеалишта.?Лесен за инсталација и отстранување на филтерот за масло.?Внатрешниот ѕид површината дизајн на polygonal купола, може да се зголеми залак сила на филтерот за масло завиткани.?На врвот е квадратни дупка и надворешни хексагонална,па може да се користат соодветните стандардни алатки за пресврт.Тоа е погодна за многу возила и не е лесно да се деформирани. ?Специјален дизајн за да ги собере масло филтри наоѓаат зад чудак сензор без дробење тоа.Идеален поправка алатка за автомобил на корисниците.Пакет Пакет : 1 x Капа на Филтерот за Масло Wrench Description во Spanish86mm 16 flautas де tono plateado Метал coche filtro де aceite tapa llave herramienta removedor де zócalo Nombre del producto : Llave де filtro де aceite de tapa; Материјал : metal Contenido del paquete : 1 x llave де filtro де aceite de tapa; Боја де ла carcasa : tono plateado Dimensión : 4,7 х 9,2 cm / 1,9" x 3,6" (H * OD); Numero де flautas : 16 Diámetro внатрешни работи : 86 mm / 3,39"Tamaño del agujero : 13 x 13 mm / 0.51" x 0.51" (L * W).

Декларираните карактеристики

Поврзани производи