.

.

X-DREE M4 x 16mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Целосно Навој Род Бар Studs Сребрен Тон 20 Компјутери(M4 x 16mm 304 Acero Inoxidable Totalmente Roscado Barra Barra Studs Сребрен Тон 20 Компјутери

X-DREE M4 x 16mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Целосно Навој Род Бар Studs Сребрен Тон 20 Компјутери(M4 x 16mm 304 Acero

DEN 0.00

Износот
Залиха

Име На Производ : Навој Род; Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик.Тежина : 21g; Пакет Содржина : 20 x Навој Род.Главната Боја : Сребро На Ѕвонење.Тема Големина : M4 x 16mm/0.16" x 0.6" (D*L)(Tamaño rosca de : M4 x 16 мм / 0.16' 'x 0.6' '(D * L).Тема на Теренот : 0.7 мм(Пасо де rosca : 0.7 мм.M4 x 16mm 304 од не 'Рѓосувачки Челик Целосно Навој Род Бар Studs Сребрен Тон 20 Pcs Made на 304 нерѓосувачки челик материјал, што значи овие се целосно навој прачки ќе не' рѓа не е важно колку години ќе ги користите за.Целосно навој прачки тема по целата негова должина.Навој прачки и studs се сврзувачки елементи кои завртка во навој ореви или прислушувани дупки, што собранието на компоненти.Опис на Spanish M4 x 16mm 304 Acero Inoxidable Totalmente Roscado Barra Barra Studs Сребрен Тон 20 Pcs Nombre del producto : Varilla roscada; Материјал : Acero inoxidable 304 Peso : 21 g; Contenido del paquete : 20 x varilla roscada Color директорот : Tono plateado Tamaño rosca de : M4 x 16 мм / 0.16' 'x 0.6' '(D * L)Пасо де rosca : 0.7 мм.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи