.

.

X-DREE М8 60mm x 1.25 mm Теренот на 304 Нерѓосувачки Челик Целосно Навој Прачки сврзувачки елементи 10 Компјутери(М8 x 60 mm 1.25 mm Пасо 304 Acero inoxidable Varillas totalmente roscadas Sujetadores 10 компјутер?

X-DREE М8 60mm x 1.25 mm Теренот на 304 Нерѓосувачки Челик Целосно Навој Прачки сврзувачки елементи 10 Компјутери(М8 x

DEN 318.72

Износот
Залиха

Име На Производ : Навој Род; Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик.Тежина : 186g; Пакет Содржина : 10 x Навој Род.Главната Боја : Сребро На Ѕвонење.Тема Големина : М8 60mm x/0.3" x 2.4" (D*L)(Tamaño rosca de : М8 x 60 mm / 0.3' 'x 2.4' '(D * L).Тема на Теренот : 1.25 mm(Пасо де rosca : 1.25 mm.М8 60mm x 1.25 mm Теренот на 304 Нерѓосувачки Челик Целосно Навој Прачки сврзувачки елементи 10 Pcs Made на 304 нерѓосувачки челик материјал, што значи овие се целосно навој прачки ќе не ' рѓа не е важно колку години ќе ги користите за.Целосно навој прачки тема по целата негова должина.Навој прачки и studs се сврзувачки елементи кои завртка во навој ореви или прислушувани дупки, што собранието на компоненти.Опис на Spanish M8 x 60 mm 1.25 mm Пасо 304 Acero inoxidable Varillas totalmente roscadas Sujetadores 10 pcs Nombre del producto : Varilla roscada; Материјал : Acero inoxidable 304 Peso : 186 g; Contenido del paquete : 10 x varilla roscada Color директорот : Tono plateado Tamaño rosca de : М8 x 60 mm / 0.3' 'x 2.4' '(D * L)Пасо де rosca : 1.25 mm.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи