.

.

OSP Дома Мебел Мило Канцеларија Стол, Руменило

OSP Дома Мебел Мило Канцеларија Стол, Руменило

DEN 0.00

Износот
Залиха

Нашите движат лажичка седиште, дизајниран со несебична соочи се додава драма и утеха за сите денот на барањата.Без разлика дали тоа е време да го замени и добро се носи стол или ажурирање на изгледот на домот, професионалност, на Мило канцеларија стол ќе додадете инстант 'wow фактор" во секој дом, канцеларија.Издржливи хром база, пневматски приспособување на висина на дршката и двоен тепих casters завршува вашата канцеларија стол желба листа!.Боја : Руменило.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи