.

.

Power4Laptops Замена на Лаптоп Вентилатор за Intel Процесори Компатибилен со HP Павилјон DV5175EA

Power4Laptops Замена на Лаптоп Вентилатор за Intel Процесори Компатибилен со HP Павилјон DV5175EA

DEN 0.00

Износот
Залиха

Професионални Одговара Потребно.Ова фан за вашиот лаптоп може да се користи како замена за вашите оригинални лаптоп фан, ако оригиналот е неисправен или оштетени.Фанови може да бара лемење и тоа е силно се препорачува дека треба објектот опремени со квалификуван компјутерски техничар.Ве молиме да се свесни дека многу фанови го имаат истиот дел број и вие треба да бидете сигурни дека ќе се отстранат старите фотографии од вашиот лаптоп и да се спореди со слика содржани во листата.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи