.

.

Bluetooth Безжична Јазик Водоотпорен IPX5 со HD Подобрен Бас Отворено Безжичен Пренослив Телефон Јазик Вграден Микрофон Поддршка FM ПОМОШЕН ТФ-Картичка преку USB кабел за iPh

Bluetooth Безжична Јазик Водоотпорен IPX5 со HD Подобрен Бас Отворено Безжичен Пренослив Телефон Јазик Вграден Микрофон

DEN 0.00

Износот
Залиха

【Супериорен звук】 : Bluetooth безжична говорникот има јасни и со полно работно тело звук со цвета бас и HI-fi 3 D стерео звук.Вграден-во двојниот глас серпентина говорникот и моќни возачот обезбедува јасен звук и бас без дисторзија. 【Водоотпорен, Прашина-доказ, и се Лизга-доказ】 : Bluetooth надворешен звучник со три одбрана : водоотпорен, dustproof, и анти-капка карактеристики предности(ве Молиме да не го потопи јазик во вода долго време вградена кука, преносни линија на текст говорник, совршен за Надворешна Спорт, Велосипедизам, Качување, Кампување, Планинарење, Патување, Забава, на Плажа, во Бања. 【Bluetooth верзија 4. 2 технологија】 : Водоотпорен преносни говорникот нуди проширена 33 нога работен опсег и вклучува 3. 5mm Аудио кабел.Bluetooth звучник за i Phone, Андроид е компатибилен со сите Bluetooth способен уреди вклучувајќи ги i Phone, i Pad, Android, MP3, MP4, Нано, ехо, ехо точка, i Pod, PC компјутер, итн. 【10 Час Игра Време】 : Bluetooth телефон говорникот има вграден, литиум-јонска батерија(2000m AH) дека може да обезбеди и до 10 часа на бескрајни музика.Игра време може да се разликува во зависност од јачината на звукот и аудио содржина во игра.Поддржува radio ТФ-картичка и USB репродукција и има вграден микрофон за повици за говорни повици. 【 и поддршка】 : безжичен пренослив Bluetooth слушалката е квалитетот увери и вклучува 2-година и 100% задоволство.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте го нашиот клиент тим за поддршка за 24-часовен пријателска услуга.Слободен живот техничка поддршка и бесплатна замена или враќање во првиот месец.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи