.

.

Shop4Mailers 7.5 x 10.5 Јасно Пластика Поли Кеси 1.5 Мили Само Печат Пакување за Облека, Накит, Документи, Отпечатоци, Подароци, простор за Чување – Resealable (1000 Парчиња)

Shop4Mailers 7.5 x 10.5 Јасно Пластика Поли Кеси 1.5 Мили Само Печат Пакување за Облека, Накит, Документи, Отпечатоци,

DEN 0.00

Износот
Залиха

ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ – Јасно Resealable Поли Торба со 1,5 Мили дебелина.Направени од издржлив, отпорни на абење, богородица пластична материјал.Го заштитува вашиот производи од нечистотија, влага и вода додека се прикажуваат вашите предмети.КОРИСТИ - Совршен за мали бизниси и на мало со превозот потреби.Нашите јасно поли кеси се одлични за чорапи, маици, бански костуми perfect, суичери, пешкири, постелнина, накит, додатоци и многу повеќе стоки.Нашите mailers исто така, може да се користат за складирање на фотографии, уметнички дела, портрети, гроздобер списанија, книги и важни документи.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА – Едноставно тргни лента далеку од resealable лепило и притиснете надолу за да безбедно печат торба.Ве молиме имајте предвид, нашите јасно поли кеси се resealable.Ние, исто така, имаат јасни задушување поли кеси со постојан печат достапни во нашата Продавница.ЦЕНА ЕФИКАСНО - Нашите јасно поли чанти се направени на одржлив пакување.На лесни материјали држи трошоците за превозот на сите времиња ниски.РАЗЛИЧНИ – Ние нудиме широк избор на Shop4 Mailers поли торба mailers и превозот материјали кои се достапни во нашата storefront.Имаме симпатична и професионални декоративни поли mailers за посебни прилики и празници.Ние, исто така, имаат и други превозот материјали кои може да ги задоволи потребата на мал бизнис бестселери.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи