.

.

Aexit M10 x Завртки & Завртки 100mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Ракав Сидро Хексадецимален Орев Проширување Проширување Завртки Гром 2 ПАРЧИЊА

Aexit M10 x Завртки & Завртки 100mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Ракав Сидро Хексадецимален Орев Проширување Проширување

DEN 0.00

Износот
Залиха

Име На Производ : Проширување Гром; Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик.Тежина : 157g; Пакет Содржина : 2 ПАРЧИЊА x Проширување Гром.Удар Дијаметар : 14mm / 0.55"; Главна Боја : Сребро на Ѕвонење.Sleeve Цевка Големина : 14mm x 70mm / 0.55" x 2.8" (D*L); Вкупната Должина на : 100mm / 4".Навој Дијаметар : M10 / 0.4".

Декларираните карактеристики

Поврзани производи