.

.

YOOHE Paintless Дент Поправка Комплет за во Автомобил Дент Puller Комплет со Прилагодливи Златна Дент Lifter Puller и Мост Дент Puller за Автомобил Тело Град Дент Отстранување Дент См

YOOHE Paintless Дент Поправка Комплет за во Автомобил Дент Puller Комплет со Прилагодливи Златна Дент Lifter Puller и Мост

DEN 1175.76

Износот
Залиха

【УНИКАТЕН ДИЗАЈН】Користење на принципот на потпора за дизајн на дент puller е ергономски, златниот дент lifter со единствена може да се прилагоди Ширина и висина .можете да ја прилагодите фиксна позиција и растојание за вашиот различна големина вдлабнатини, ефикасно и работната енергија.Покрај тоа, единствена arched мост дизајн елиминира шанса за дополнителна штета. 【ВИСОК КВАЛИТЕТ】автомобил дент puller комплет вклучува златен lifter дент puller и сребрен дент puller.Овие дент puller направен од висок квалитет на метал кој е издржлив доволно да ви трае неколку години.и оваа дент puller комплет доаѓа со 21 различна големина дент puller лепак јазичиња, секој од лепило јазичиња направени од посебен појачани материјал дизајниран со нова текстура за да се направи тоа, многу цврсти и да се задржи долго траење. 【ШИРОКО се КОРИСТИ 】Повеќето pro & сеопфатна paintless дент отстранување алатки за полнење, целосно го има 43 компјутери, вклучувајќи ги и сите на класична и популарна дент puller tools.Ефикасно и безбедно да се појави надвор вдлабнатини,поправка вратата динг и град штети на метална површина,како што авто, мотор, фрижидер, машина за перење и сл.Нема штета во оригиналната боја. 【ТОЛКУ ЛЕСНО ДА РАБОТАТ】 Нашите дент puller комплет доаѓа со детални поправка чекори вовед за работа, тоа го направи дент процесот на отстранување е така лесно.така, тоа може да спаси многу пари за вас во споредба со авто телото продавници.Овие автомобил дент puller алатка за полнење не е само добро за професионална поправка на авто луѓе користење во продавница , но исто така погодна за семејни луѓе DIY paintless дент поправка. 【ТЕХНИЧКА ПОДДРШКА】 ќе уживате во стручната служба центар. 30-ден полн износ враќање, Сите производи помина строга контрола на квалитетот пред превозот надвор, Ние сме професионални производителот и искрен продавачи, и ние да го заштитиме правото на клиенти.Ние, исто така, ја прифати врати ако не сте задоволни со нашата дент puller.( што ретко се случи. ).

Декларираните карактеристики

Поврзани производи